3
MAA
14.00
P12, Harjoitusottelut

Siuntion Sisu - Kontu Oranssi PERUTTU!!   

Nylund Areena, Inkoo

Joukkueen ajankohtaiset ottelut

22
TOU
19:30
P12 Ykkönen kevät , P12
Kontu - KJP
Helsinki, Kontula TN A
21
TOU
19:20
P12 Vitonen kevät , P12
Kontu Keltainen - I-HK/Keltainen
Helsinki, Myllypuro nap N
21
TOU
18:00
P12 Nelonen kevät , P12
Kontu Vihreä - LPS/vihreä
Helsinki, Saari Areena TN A
19
TOU
11:35
P12 Kakkonen kevät , P12
Kontu Sininen - HJK/Sininen
Helsinki, Kurkimäki TN A
18
TOU
12:10
P12 Ykkönen kevät , P12
Kontu - Gnistan
Helsinki, Kurkimäki TN A
18
TOU
10:50
P12 Nelonen kevät , P12
Kontu Vihreä - Valtti/Musta
Helsinki, Kurkimäki TN A
17
TOU
19:15
P12 Kakkonen kevät , P12
Kontu Sininen - HerTo
Helsinki, Kartano nap 1 TN
17
TOU
17:00
P12 Kolmonen kevät , P12
Kontu Valkoinen - HJK/Arabia sin
Helsinki, Jakomäki Areena TN
15
TOU
18:30
P12 Vitonen kevät , P12
Kontu Keltainen - HerTo/Vihreä
Helsinki, Jakomäki nap TN
12
TOU
18:00
P12 Ykkönen kevät , P12
Kontu - FC Viikingit
Helsinki, Kontula TN A
12
TOU
13:00
P12 Vitonen kevät , P12
Kontu Keltainen - Gnistan/sininen 2
Helsinki, Kurkimäki TN A
12
TOU
11:30
P12 Nelonen kevät , P12
Kontu Vihreä - MPS/musta
Helsinki, Kurkimäki TN A
10
TOU
18:00
P12 Kolmonen kevät , P12
Kontu Valkoinen - KoiPS
Havukoski, Vantaa. Sinelli Areena TN B
5
TOU
14:10
P12 Kolmonen kevät , P12
Kontu Valkoinen - KOPSE/Sininen
Helsinki, Tapuli TN B
5
TOU
13:00
P12 Kakkonen kevät , P12
Kontu Sininen - Valtti/Keltainen
Puotila, Helsinki. Puotila TN C
4
TOU
19:30
P12 Ykkönen kevät , P12
Kontu - KOPSE
Helsinki, Kurkimäki TN A
3
TOU
19:15
P12 Nelonen kevät , P12
Kontu Vihreä - TiPS/Hakunila
Vantaa, Hakunila UP TN
27
HUH
18:00
Kopse turnaus Sininen , P12
Kontu Sininen - FC Kuusysi
Aulis Aktia areena, Kenttä 2
27
HUH
17:00
Kopse turnaus Sininen , P12
Kontu Sininen - HPS Vihreä
Aulis Aktia areena, Kenttä 2
27
HUH
16:00
Kopse turnaus Sininen , P12
Kontu Sininen - Kopse Vihreä
Aulis Aktia areena, Kenttä 1
27
HUH
14:30
Kopse turnaus Vihreä , P12
Kontu Vihreä - Kopse Sininen
Aulis Aktia areena, Kenttä 1
27
HUH
14:00
P12 Ykkönen kevät , P12
Kontu - FC Honka
Espoo, Tapiola 1 TN A
27
HUH
13:30
Kopse turnaus Vihreä , P12
Kontu Vihreä - HPS Vihreä 2
Aulis Aktia areena, Kenttä 2
27
HUH
12:30
Kopse turnaus Vihreä , P12
Kontu Vihreä - RiPS
Aulis Aktia areena, Kenttä 2
26
HUH
19:10
P12 Kakkonen kevät , P12
Kontu Sininen - FC Viikingit/Pun
Helsinki, Kartano nap 2 TN
24
HUH
17:30
P12 Nelonen kevät , P12
Kontu Vihreä - PPJ/Eira oran
Helsinki, Tali halli TN B
23
HUH
19:50
P12 Vitonen kevät , P12
Kontu Keltainen PERUTTU!!!! - KäPa/FC
Helsinki, Koskelantie nap TN
21
HUH
09:50
P12 Nelonen kevät , P12
Kontu Vihreä - FC Viikingit/Punainen 2
Helsinki, Kurkimäki TN A
20
HUH
16:30
LystiCup , P12
Kontu Oranssi 1 - KoiPS
Kurkimäki TN, Kurkisuontie 5, kenttä TN B
20
HUH
15:30
LystiCup , P12
Kontu Oranssi 1 - Lepa valkoinen
Kurkimäki TN, Kurkisuontie 5, kenttä TN B
20
HUH
14:30
LystiCup , P12
Kontu Oranssi 1 - FC Honka Vihreät
Kurkimäki TN, Kurkisuontie 5, kenttä TN A
20
HUH
12:00
LystiCup , P12
Kontu Keltaoranssi - IIF
Kurkimäki TN, Kurkisuontie 5, kenttä TN A
20
HUH
11:30
LystiCup , P12
Kontu Keltaoranssi - Siuntion Sisu
Kurkimäki TN, Kurkisuontie 5, kenttä TN B
20
HUH
10:30
LystiCup , P12
Kontu Keltaoranssi - FC Kontu P13 valkoinen
Kurkimäki TN, Kurkisuontie 5, kenttä TN A
18
HUH
17:45
P12 Kakkonen kevät , P12
Kontu Sininen - SAPA
Helsinki, Pirkkola TN A
16
HUH
18:30
P12 Kolmonen kevät , P12
Kontu Valkoinen - KP-75/TuPS YJ
Kerava, Keravanjoen koulu TN
14
HUH
12:00
P12 Ykkönen kevät , P12
Kontu - KäPa
Helsinki, Kurkimäki TN A
13
HUH
17:00
Valttiturnaus , P12
Kontu - HJK Töölö
Puotilan tekonurmikenttä, Rantakartanontie 14, K2
13
HUH
16:00
Valttiturnaus , P12
Kontu - Valtti
Puotilan tekonurmikenttä, Rantakartanontie 14, K2
Ottelulista